Sepet

Hakkımızda

 “Teknolojisiyle önde ucuzaaldım.com’da siz de hem alırken hem satarken kazanın!” mottosuyla yola çıktığımız, genç ve dinamik e-ticaret platformu ucuzaaldım.com olarak, tedarikçilerin ve tüketicilerin her ihtiyaçları için yanlarında olmanın heyecanını yaşıyoruz.


E-ticaret sektörünün 2019-2020 yılları arasında gösterdiği hızlı artış karşısında, "güvenilir, öncü ve sağlam bir sistem yönetimi" fikriyle, bilişim uzmanı True Teknoloji olarak bizler, ucuzaaldım.com’u hayata geçirdik.Hedefimiz, ucuzaaldım.com'u Türkiye'de ve ardından dünya çapında yaygın kullanıma sahip bir e-ticaret platformu haline getirmek. Bu yüzden, gelişmiş teknolojimizin özel entegrasyonu sayesinde ucuzaaldım.com’da satılan her bir ürün anında yurtdışı e-pazaryeri sitelerinde de yayınlanıyor.Böylece ucuzaaldım.com, Türk markalarına güvenilir bir ortamda satış yapma imkanı sağlayarak, tedarikçilerimize; depolamadan ürün listelemeye, satıştan nakliyeye kadar hayatlarını kolaylaştıracak her türlü lojistik desteği veriyor ve yurtdışına satış yaptıkları ürünlerinin aynı gün nakliyesini sağlıyoruz.


E-ticaret dünyası kısır bir döngü içine girmek üzere... Ve bu kısır döngü hem tedarikçilere hem de müşterilere gereksiz maliyetler getiriyor. Bu gereksiz maliyetler sonucunda tedarikçi ürünün yüksek fiyata satmak, tüketici de yüksek fiyata almak zorunda kalıyor. Zorunlu yüksek fiyat artışını ortadan kaldırmak ve değerli birçok markayı büyük kitlelere ulaştırmak için, tedarikçilerimize ve tüketicilerimize çeşitli avantajlar sunuyoruz.


Tedarikçilerimiz için, uzun ödeme sürelerini ortadan kaldırıyoruz:

Tüketicinin ürünü onaylaması ile başlayan heyecanlı süreç, iade hakkı süresinin bitiminde mutluluğa dönüşüyor. Ödemeler anında tedarikçinin hesabına geçiyor.


Tedarikçi dostu bir sistem:

Tedarikçiler; yüksek komisyonlar, gecikme cezaları gibi satış karlarını düşüren gereksiz masraflardan etkilenmeden satışa odaklanabiliyor. Kullanıcı dostu yazılımımız ve esnek kampanya modüllerimiz ile geniş kitlelere ulaşabiliyorlar.


Tedarikçiye yük getirmeyen satış arttırma imkanı sunuyoruz:

Uygun komisyonlar, makul çalışma koşulları ve düşük masraflar sayesinde ürünler yüksek kar marjı ile satılıyor, bu avantajlar satış fiyatlarına yansıyor ve tüketici, rekabetçi fiyatlarla kaliteli ürünler satın alabiliyor.


Teslimat kolaylığı:

Tüketici olarak sizler, satın aldığınız ürünü sigortalayabilir, ödemede vade seçeneklerini kullanabilirsiniz. Dilerseniz, diğer kargo alternatifleri arasından ucuzaaldım.com'un kendi kargo şirketini tercih edebilirsiniz.


Ürün çeşitliliği ve değerli markalar:

ucuzaaldım.com olarak bizler; güvenilir altyapımız, güçlü yazılım ekibimiz, uzman kadromuz ile ulusal ve uluslararası birçok markayı bünyesinde topluyoruz. Esnek kampanyalar ve yaygın medya iletişimi sayesinde, tüketiciler yüzlerce marka ile uygun fiyat çizgisinde buluşuyor.


Kesintisiz hizmeti sağlayan uzman teknik ekip ve profesyonel danışmanlar:

Sektörde en az 20 yıl tecrübeli ve uluslararası deneyime de sahip olan satış yöneticilerimiz, teknik destek ekibimiz, marka uzmanlarımız ve danışmanlarımız, güçlerini hem alanın hem de satanın kazandığı dinamik ve yeni nesil e-ticaret platformu, ucuzaaldım.com’da bir araya getirdi.


Siz de ucuzaaldım.com’u keşfedin; onlarca markanın size özel fırsatlarını ve avantajlarını kaçırmayın!